Coroczne składanie życzeń bożonarodzeniowych może budzić bardzo wiele emocji. Zwłaszcza jeśli nie jesteśmy wrodzonymi poetami i z trudem przychodzi nam zgrabne złożenie adekwatnych do okazji, a przede wszystkim osoby, słów. Składanie bożonarodzeniowych życzeń w zasadzie przestało już być jedynie przyjemnością i tradycją, a stało się wręcz obowiązkiem.

Życzenia świąteczne w formie wierszyków

Jeśli zastanawiasz się ile razy można życzyć komuś pomyślności, spełnienia marzeń i długiego życia w zdrowiu, i męczy Cię wysyłanie mało oryginalnych i zawsze tych samych formułek, może zaczerpnąć nieco inspiracji z internetu. Na naszej stronie znajdziesz wiele propozycji życzeń bożonarodzeniowych, a każdy wiersz dopasowany może zostać do innej osoby – nikt nie zarzuci Ci powtarzalności, to pewne!

Życzenia świąteczne mogą być skierowane do narzeczonego, chłopaka, czy też dziewczyny lub żony. Zabawne i lekko pikantne życzenia można wysłać swoim bliskim znajomym i zaufanym przyjaciołom, którzy docenią nasz humor. Te, które są napisane piękną i uroczystą polszczyzną dedykowane będą rodzicom, dziadkom, a także współpracownikom.

Przekazywanie życzeń

Oczywiście najlepiej jest życzenia – zwłaszcza te bożonarodzeniowe – składać osobiście, w rodzinnym, czy też przyjacielskim gronie. Jeśli niestety nie mamy takiej możliwości alternatywą jest złożenie życzeń za pomocą telefonu lub internetu.

Nasze propozycje możesz wysłać niezwykle szybko do znajomego za pomocą smsa, czy też wiadomości mailowej. Jeśli chcesz podzielić się nimi z większą grupą znajomych, masz możliwość ich udostępnienia za pomocą kilku kliknięć w jednym z najbardziej popularnych portali społecznościowych (facebook, twitter, pinterest). Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś udostępnił je na wszystkich.

Życzenia, które chcesz zachować na później, z łatwością zapiszesz na swojej poczcie lub telefonie.